Nové CD V budúcom živote vyšlo v októbri 2021
Zisti viac...

Novinky

Krst nového CD s pozitívnym názvom V budúcom živote sa uskutočnilo v rámci koncertu Jednofázovky 8. októbra 2021 na domovskej scéne divadielka TICHO a spol.

Hudba Miloša Janouška sa objaví v dvoch divadelných predstaveniach. Na prelome septembra a októbra to bude v hre V. Janouškovej: Zdanlivo slepá ulička (Divadlo TICHO a spol.) a v novembri zaznejú pesničky s textami Ľ. Feldeka v hre S. Caneva: Panna Jana na doskách Malej scény STU v Bratislave.

Pol roka po vydaní Rybieho menuetu vychádza na značke Indies Happy Trails ďalší album z prostredia Jednofázového kvasenia. Tentoraz je to sólový album Miloša Janouška: Mapy labyrintu. Na rozdiel od pesničiek, ktoré skladá pre Jednofázové kvasenie, Mapy labyrintu prinášajú výhradne inštrumentálnu hudbu. Dominujú akustické gitary, v dvoch skladbách flautami vypomáha Karol Svozil a v jednej skladbe sa objavia aj klávesy (Miroslav Nemec).

CD Rybí menuet bolo nominované na cenu Radio_Head Award 2016 v kategórii Folk/World Music. Je to už druhá nominácia Jednofázovky na túto cenu, keďže pred piatimi rokmi sa do finále Radio_Head Award 2011 dostalo dvojCD Bezfázový stav.

Koncerty

V najbližšej dobe žiaľ nemáme nič naplánované

Posledné pozvánky

Video

© 2021 Jednofázové kvasenie